KONST / Litografier / Färglitografi 10583386
nr 1058 3386
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Färglitografi, Olga Semenova (f. 1953), 223/290, signerad, 2001, motivet: 65x39
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:56:58
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr